Α1 Ερασιτεχνικής για τη σεζόν 2016/2017

, by gigas

1η αγων.
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ολυμπιακός Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Μακροχώρι
Ατρόμητος Διαβατού – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
ΓΑΣ Κοπανού – Δόξα Λιανοβεργίου
ΜΑΣ Βεργίνας –  Κεραυνός Επισκοπής
ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΑΕ Χαρίεσσας
Ρεπό : Αχιλλέας Νάουσας

2η αγων.
Αχιλλέας Νάουσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Ολυμπιακός Νάουσας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ατρόμητος Διαβατού
Μακροχώρι – ΓΑΣ Κοπανού
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΜΑΣ Βεργίνας
Δόξα Λιανοβεργίου – ΑΕ Χαρίεσσας
Κεραυνός Επισκοπής – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Ρεπό : Απόλλων Αγίου Γεωργίου

3η αγων
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Ολυμπιακός Νάουσας
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Αχιλλέας Νάουσας
Ατρόμητος Διαβατού – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
ΜΑΣ Βεργίνας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΕ Χαρίεσσας – Μακροχώρι
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Δόξα Λιανοβεργίου – Κεραυνός Επισκοπής
Ρεπό : ΓΑΣ Κοπανού

4η αγων
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Ολυμπιακός Νάουσας – Ατρόμητος Διαβατού
Αχιλλέας Νάουσας – ΓΑΣ Κοπανού
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΜΑΣ Βεργίνας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Μακροχώρι – Κεραυνός Επισκοπής
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Δόξα Λιανοβεργίου
Ρεπό : ΑΕ Χαρίεσσας

5η αγων
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Ατρόμητος Διαβατού
ΓΑΣ Κοπανού – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
ΜΑΣ Βεργίνας – Ολυμπιακός Νάουσας
ΑΕ Χαρίεσσας – Αχιλλέας Νάουσας
ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Δόξα Λιανοβεργίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακροχώρι – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Ρεπό : Κεραυνός Επισκοπής

6η αγων
ΓΑΣ Κοπανού – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Ατρόμητος Διαβατού – ΜΑΣ Βεργίνας
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΕ Χαρίεσσας
Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Αχιλλέας Νάουσας – Κεραυνός Επισκοπής
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Δόξα Λιανοβεργίου
Ρεπό : Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Μακροχώρι

7η αγων
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΜΑΣ Βεργίνας
ΑΕ Χαρίεσσας – ΓΑΣ Κοπανού
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Ατρόμητος Διαβατού
Κεραυνός Επισκοπής – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Δόξα Λιανοβεργίου – Ολυμπιακός Νάουσας
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Αχιλλέας Νάουσας
Μακροχώρι – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

8η αγων
ΑΕ Χαρίεσσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
ΜΑΣ Βεργίνας – ΑΕ Αλεξάνδρειας
ΓΑΣ Κοπανού – Κεραυνός Επισκοπής
Ατρόμητος Διαβατού – Δόξα Λιανοβεργίου
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Ολυμπιακός Νάουσας – Μακροχώρι
Αχιλλέας Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

9η αγων
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Κεραυνός Επισκοπής – ΑΕ Χαρίεσσας
Δόξα Λιανοβεργίου – ΜΑΣ Βεργίνας
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΓΑΣ Κοπανού
Μακροχώρι – Ατρόμητος Διαβατού
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αχιλλέας Νάουσας
Ρεπό : Ολυμπιακός Νάουσας

10η αγων
Κεραυνός Επισκοπής – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Δόξα Λιανοβεργίου
ΑΕ Χαρίεσσας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
ΜΑΣ Βεργίνας – Μακροχώρι
ΓΑΣ Κοπανού – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ολυμπιακός Νάουσας – Αχιλλέας Νάουσας
Ρεπό ; Ατρόμητος Διαβατού

11η αγων
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Δόξα Λιανοβεργίου
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Κεραυνός Επισκοπής
Μακροχώρι – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Χαρίεσσας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Κοπανού
Αχιλλέας Νάουσας – Ατρόμητος Διαβατού
Ολυμπιακός Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Ρεπό : ΜΑΣ Βεργίνας

12η αγων
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Δόξα Λιανοβεργίου – Μακροχώρι
Κεραυνός Επισκοπής – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΕ Χαρίεσσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
ΜΑΣ Βεργίνας – Αχιλλέας Νάουσας
ΓΑΣ Κοπανού – Ολυμπιακός Νάουσας
Ατρόμητος Διαβατού – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Ρεπό : ΑΕ Αλεξάνδρειας

13η αγων
ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μακροχώρι
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Κεραυνός Επισκοπής
Αχιλλέας Νάουσας – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΕ Χαρίεσσας
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΜΑΣ Βεργίνας
Ατρόμητος Διαβατού – ΓΑΣ Κοπανού
Ρεπό : Δόξα Λιανοβεργίου

14η αγων
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Δόξα Λιανοβεργίου – Αχιλλέας Νάουσας
Κεραυνός Επισκοπής – Ολυμπιακός Νάουσας
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
ΑΕ Χαρίεσσας – Ατρόμητος Διαβατού
ΜΑΣ Βεργίνας – ΓΑΣ Κοπανού
Ρεπό : Μακροχώρι

15η αγων
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Αχιλλέας Νάουσας – Μακροχώρι
Ολυμπιακός Νάουσας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Δόξα Λιανοβεργίου
Ατρόμητος Διαβατού – Κεραυνός Επισκοπής
ΓΑΣ Κοπανού – ΑΕ Αλεξάνδρειας
ΜΑΣ Βεργίνας – ΑΕ Χαρίεσσας
Ρεπό : ΓΑΣ Ροδοχωρίου

 

aimodosia

14169488_1155285094518105_1482801826_n

seppp