κλήρωσης της Α2 Ερασιτεχνικής (1ος όμιλος) για την περίοδο 2016/2017.

, by gigas

1η αγων

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΑΕ Σχοινά

Νίκη Αγκαθιάς – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Άρης Παλαιοχωρίου – Θύελλα Σταυρού

Φίλιππος Μέσης – Φίλιππος Μελίκης

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Μακεδονικός Πλατάνου

ΠΑΟ Παλατίτσια – Εθνικός Κλειδιού

2η αγων

Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

ΑΕ Σχοινά – Άρης Παλαιοχωρίου

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Μέσης

Θύελλα Σταυρού – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Φίλιππος Μελίκης – ΠΑΟ Παλατίτσια

Εθνικός Κλειδιού – Μακεδονικός Πλατάνου

3η αγων

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Άρης Παλαιοχωρίου

Φίλιππος Μέσης – Νίκη Αγκαθιάς

ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΑΕ Σχοινά

ΠΑΟ Παλατίτσια – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Εθνικός Κλειδιού – Θύελλα Σταυρού

Μακεδονικός Πλατάνου – Φίλιππος Μελίκης

4η αγων

Φίλιππος Μέσης – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Παλατίτσια

ΑΕ Σχοινά – Εθνικός Κλειδιού

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Μακεδονικός Πλατάνου

Φίλιππος Μελίκης – Θύελλα Σταυρού

5η αγων

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΠΑΟΚ Κουλούρας

ΠΑΟ Παλατίτσια – Φίλιππος Μέσης

Εθνικός Κλειδιού – Άρης Παλαιοχωρίου

Μακεδονικός Πλατάνου – Νίκη Αγκαθιάς

Φίλιππος Μελίκης – ΑΕ Σχοινά

Θύελλα Σταυρού – Αστέρας Αλεξάνδρειας

6η αγων

ΠΑΟ Παλατίτσια – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Εθνικός Κλειδιού

Φίλιππος Μέσης – Μακεδονικός Πλατάνου

Άρης Παλαιοχωρίου – Φίλιππος Μελίκης

Νίκη Αγκαθιάς – Θύελλα Σταυρού

ΑΕ Σχοινά – Αστέρας Αλεξάνδρειας

7η αγων

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Εθνικός Κλειδιού

Μακεδονικός Πλατάνου – ΠΑΟ Παλατίτσια

Φίλιππος Μελίκης – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Θύελλα Σταυρού – Φίλιππος Μέσης

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιοχωρίου

ΑΕ Σχοινά – Νίκη Αγκαθιάς

8η αγων

Μακεδονικός Πλατάνου – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

Εθνικός Κλειδιού – Φίλιππος Μελίκης

ΠΑΟ Παλατίτσια – Θύελλα Σταυρού

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Φίλιππος Μέσης – ΑΕ Σχοινά

Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς

9η αγων

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Φίλιππος Μελίκης

Θύελλα Σταυρού – Μακεδονικός Πλατάνου

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Εθνικός Κλειδιού

ΑΕ Σχοινά – ΠΑΟ Παλατίτσια

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Άρης Παλαιοχωρίου – Φίλιππος Μέσης

10η αγων

Θύελλα Σταυρού – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

Φίλιππος Μελίκης – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Μακεδονικός Πλατάνου – ΑΕ Σχοινά

Εθνικός Κλειδιού – Νίκη Αγκαθιάς

ΠΑΟ Παλατίτσια – Άρης Παλαιοχωρίου

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Φίλιππος Μέσης

11η αγων

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

ΑΕ Σχοινά – Θύελλα Σταυρού

Νίκη Αγκαθιάς – Φίλιππος Μελίκης

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός Πλατάνου

Φίλιππος Μέσης – Εθνικός Κλειδιού

ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΠΑΟ Παλατίτσια

aimodosia

14169488_1155285094518105_1482801826_n

seppp